надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Хомути

Черв`ячний хомут WL

Черв`ячний хомут загального призначення, для швидкого та простого кріплення шлангів низького тиску. Неперфорована стрічка спеціально розроблена для використання з силіконовими, гумовими та іншими м`ягкими рукавами. Виготовлений згідно норми DIN 3017.

Підсилений хомут SL

Підсилений хомут з однією Т-болт затяжкою. Спеціально розроблений для використання в пристроях з високою вібрацією, пневматичних системах, системах охолодження та індустріальних механізмах. Закруглена по краях стрічка з гладкою поверхнею не пошкоджує рукав при монтажі.

Силовий хомут DL

Силовий хомут з двома Т-болт затяжками. Спеціально розроблений для використання в пристроях з високою вібрацією, пневматичних системах, системах охолодження та індустріальних механізмах. Подвійні затяжки забезпечують однорідний, рівномірний стягуючий тиск на рукав по всій робочій поверхні стрічки. Закруглена по краях стрічка з гладкою поверхнею не пошкоджує рукав при монтажі.

Силовий хомут MR (Belgium)

Силовий шарнірний хомут для армованих та товстостінних рукавів, гідро-пневмоприводів машин та механізмів, дренажних насосів, гірничо-бурової техніки та іншого обладнання. Хомут виготовлений з високоякісної сталі, має відбортовку по краям стрічки. Для кріплення корпусу гайки використовуються три зварних місця, що підвищує надійність вузла. Такі хомути використовуються для з`єднання рукавів підвищенної жорсткості (твердості), армованих дротом або сіткою, що працюють в умовах високого тиску та вакууму.

Чавунний хомут S (Germany)

Затисний чавунний хомут, що складається з двох частин. Сідла є частинами половинок хомута. Висока міцність ковкого чавуну дає можливість використовувати ці хомути в системах з високим тиском. Німецька якість виробу та сертифікація ISO 9001:2000 дають гарантії тривалої та надійної роботи.

Чавунний хомут SLO (Germany)

Затисний чавунний хомут, що складається з двох частин з вільними сідлами. Висока міцність ковкого чавуну дає можливість використовувати ці хомути в системах з високим тиском. Німецька якість виробу та сертифікація ISO 9001:2000 дають гарантії тривалої та надійної роботи. DIN 20039 A.

Чавунний хомут SK (Germany)

Затисний чавунний хомут, що складається з двох частин з вільними сідлами та захватами для запобіжного фланця. Висока міцність ковкого чавуну дає можливість використовувати ці хомути в системах з високим тиском. Німецька якість виробу та сертифікація ISO 9001:2000 дають гарантії тривалої та надійної роботи. DIN 20039 B.

Чавунний хомут SKA1 (Germany)

Затисний чавунний хомут, тип US, два болта. Висока міцність ковкого чавуну дає можливість використовувати ці хомути в системах з високим тиском. Німецька якість виробу та сертифікація ISO 9001:2000 дають гарантії тривалої та надійної роботи.

Чавунний хомут SKA2 (Germany)

Затисний чавунний хомут, тип US, чотири болта. Висока міцність ковкого чавуну дає можливість використовувати ці хомути в системах з високим тиском. Німецька якість виробу та сертифікація ISO 9001:2000 дають гарантії тривалої та надійної роботи.

Обойма HORK (Belgium)

Обойма призначена для монтажу рукавів на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. Наявність болтової затяжки дозволяє багаторазове використання обойм.Вони можуть використовуватись в харчовій, фармацевтичній, транспортній та інших галузях. Обойми з латуні використовуються в терміналах з високим ризиком виникнення іскри, з нержавіючої сталі – там де є вимоги до чистоти робочого середовища, а з алюмінію – мають широкий спектр використання.

Обойма KSA (Germany)

Обойма призначена для монтажу рукавів на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. Наявність болтової затяжки дозволяє багаторазове використання обойм. Вони можуть використовуватись в харчовій, фармацевтичній, транспортній та інших галузях.

Обойма HOFRK (Belgium)

Обойма призначена для монтажу тонкостінних рукавів на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. Наявність болтової затяжки дозволяє багаторазове використання обойм.

Обойма HORKS (Belgium)

Обойма призначена для монтажу рукавів для пари та гарячої води на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. Особливість побудови зовнішньої та внутрішньої форми дозволяє використовувати такі обойми в системах з високим тиском (100 bar) та високою робочою температурою (+210°C).

Обойма KSM (Germany)

Обойма призначена для монтажу рукавів для пари та гарячої води на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. Особливість побудови зовнішньої та внутрішньої форми дозволяє використовувати такі обойми в системах з високим тиском (18 bar) та високою робочою температурою (+210°C).

Обойма HORKP (Belgium)

Обойма призначена для монтажу рукавів на фітингах з хвостовиками, які мають запобіжний фланець. З`єднання половинок обойми здійснюється за допомогою шпильки, що значно спрощує та прискорює процес збирання.