надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Композитні рукава

COMPOTEC OIL (Italy)

Композитний рукав Compotec ® OIL, призначений для транспортування нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 100%, в ​​тому числі мінерального мастила, бензину, гасу, дизельного палива та парафіну. Застосовується для наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів, резервуарів для зберігання та використання на підприємствах. Антистатичний.
Compotec ® OIL 800 HD - робочий тиск 15 bar.
Compotec ® OIL SD - робочий тиск 10 bar.
Compotec ® OIL VAPOROIL LD - робочий тиск 5 bar.

COMPOTEC FOOD (Italy)

Compotec ® FOOD 500 спеціально розроблений як універсальний композитний рукав для транспортування широкого спектру рідких або сухих харчових продуктів під вакуумом або тиском. Застосовується для наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів, резервуарів для зберігання та використання на харчових підприємствах. Особливо рекомендується для транспостування олії, в тому числі пальмової, кокосової, соняшникової та оливкової. Шланг також широко використовується для транспортування харчового чистого спирту, ізопропілу, етилу, метилу та духів з вмістом алкоголю.
Compotec ® ABRAFOOD PU був розроблений для транспортування всіх абразивний продуктів харчування, порошків та гранул. Завдяки високій товщини поліуретанових шарів він успішно використовується для транспортування цукру, крупи, борошна та інших абразивних харчових продуктів. У конструкцію Compotec ® ABRAFOOD PU входить високої щільності PLT безшовні трубчасті екструдовані плівки, які дозволяють уникнути будь-який можливий витік та гарантувати повну газонепроникність. Антистатичний.
Compotec ® FOODFLON застосовується там, де важлива сумісність харчового стандарту з хімічною стійкістю і для більш високих температур. У шлангу використовується в якості першого шару нова запатентована NANOTEC ® PTFE плівка, яка має неймовірну 360° міцність на розрив і витримує температуру до 316°C / 600°F. Compotec ® FOODFLON може бути легко очищений будь-яким типом хімічних продуктів і за допомогою пари під тиском.

COMPOTEC CRYOTEC (Italy)

Композитний рукав для транспортування зрідженого газу, охолодженого до -200°C та під тиском 25 bar. Застосовується для операцій наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів.
Compotec ® CRYOTEC 660 LG підходить для транспортування охолоджених LPG, пропану та бутану до -50°С, етану до -88°C та рідкого етилену до -105°С.
Compotec ® CRYOTEC 661 N підходить для транспортування охолоджених LNG зрідженого природного газу та метану до -163°С, рідкого азоту до -175°С.

COMPOTEC HITEMP (Italy)

Композитний рукав Compotec ® HiTemp 305, призначений для транспортування рідини в системах охолодження. Застосовується при виробництві сталі і скла. За запитом, рукав може бути виготовлений таким, що не проводить електрику, зокрема для індукційних печей на металургійних заводах. Антистатичний.
Додаткові вогнестійкі плівки та тканини дозволяють забезпечити добру теплоізоляцію та низьку провідність тепла ззовні всередину. Спеціальна серія з покриттям FIRETEC, має додатковий зовнішній теплоізоляційний шар для захисту рукава від бризок сталі. Це покриття може бути виготовлене з різних матеріалів:
Compotec ® HiTemp FIRETEC GLASS: Скловолокно тип Е, з гарними тепловими характеристиками.
Compotec ® HiTemp FIRETEC PIROJACKET: Червоне кремнеземне (кварцове) волокно, яке комбінує в собі добрі експлуатаційні властивості та високу термостійкість.
Compotec ® HiTemp 305 TWINHOSE, це особливий тип шланга, призначений для транспортування в'язких нафтопродуктів температурою до 200°C. Використовується для транспортування гарячого бітуму і масла.

COMPOTEC CHEM (Italy)

Композитний рукав Compotec ® CHEM, призначений для транспортування широкого спектру хімічних субстанцій, кислот, лугів та розчинників. Застосовується для наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів, в технологічних лініях при виробництві хімічних продуктів. Антистатичний.
Compotec ® CHEM 700 HD - рабочий тиск 15 bar.
Compotec ® CHEM SD - рабочий тиск 10 bar.
Compotec ® CHEM VAPORCHEM LD - рабочий тиск 5 bar.