надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Техпластина

Cтандартні розміри плит та допуски

Плити маслостійкі, NBR

Плити NBR (бутадієн-акрилонітриловий каучук) стійкі до мінеральних мастил, до трансформаторного мастила, до дизельного палива, бензина 95 окт. та 98 окт.. Мають добру стійкість до теплового старіння.

Плити стійкі до кислот, луг, теплового старіння та озону, EPDM

Плити EPDM (етилен-пропілено-дієновий каучук) стійкі до розведених кислот та луг. Мають добру стійкість до неорганічних кислот: сірчаної (H2SO4), лугів: гідроксид натрію (NaOH) та невелику стійкість до органічних кислот: оцтової (CH3COOH). Мають високу стійкість до теплового старіння та впливу атмосферних факторів.

Плити для контакту з харчовими продуктами та питною водою, SBR/NR

Плити SBR/NR (бутадієн-стиреновиый каучук / натуральний каучук) мають сертифікат FDA, що допускає застосовувати їх в молочній, пивоварній, м`ясній, рибній та інших галузях харчової промисловості. Також допускає короткочасний контакт з харчовими продуктами в процесах переробки овочей та фруктів при умові підтримки норм згідно вимог до якості здорового харчування.