menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Компанія Рілтех

Компанія Рілтех пропонує Вам наступні види продукції: промислові рукава, рукава високого тиску, промислові з`єднання, фітинги, компенсатори та ущільнюючі матеріали.

Також ми пропонуємо передові ремонтні технології: клеї, герметики, змазки провідних європейських виробників. Ці новітні технології можуть бути використані, як в побуті, так і на підприємствах різних напрямків діяльності.

Співпраця з провідними заводами-виробниками Європи та всього світу такими як:

brands

дозволяє нам обслуговувати різноманітні галузі промисловості: автомобільну, авіаційну, гірничодобувну, деревообробну, харчову, металургійну, хімічну, нафтогазову та інші.

Доступні ціни та висока якість продукції – головні критерії, на яких базуються наші довготривалі стосунки з клієнтами.

Багаторічній досвід роботи дозволяє фахівцям нашої компанії кваліфіковано і швидко вирішити проблему будь-якого клієнта. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати вичерпну інформацію та підібрати саме ту продукцію, яка максимально відповідає вимогам та умовам роботи Вашого устаткування.

Весь перелік продукції, що постачається нами, відповідає високим європейським та світовим стандартам якості.

Читати повністю>>