menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

COMPOTEC CHEM (Italy)

Композитний рукав Compotec ® CHEM, призначений для транспортування широкого спектру хімічних субстанцій, кислот, лугів та розчинників. Застосовується для наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів, в технологічних лініях при виробництві хімічних продуктів. Антистатичний.
Compotec ® CHEM 700 HD - рабочий тиск 15 bar.
Compotec ® CHEM SD - рабочий тиск 10 bar.
Compotec ® CHEM VAPORCHEM LD - рабочий тиск 5 bar.

Технічні характеристики

Внутрішній шар

Поліпропіленові та поліестерні плівки і тканини високої міцності, армовані поліетиленовою плівкою високої щільності, включаючи в конструкцію безшовну трубчасту плівку UHMW PLT високої щільності, щоб уникнути можливості витоку і гарантувати газонепроникну конструкцію.

Армування

Спіраль внутрішня: сталь з гальванічним покриттям в поліпропіленовій оболонці або нержавіюча сталь. Спіраль зовнішня: сталь з гальванічним покриттям або нержавіюча сталь.

Зовнішній шар

Поліестерне полотно вкрите вінілом, стійке до зношування, атмосферного впливу та озону.

Розмір

DN 20 – DN 300

Робочий тиск

10 bar или 15 bar

Колір

Зелений або чорний.

Робоча температура

- 20°/40°C + 80°/100°C