menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

COMPOTEC FOOD (Italy)

Compotec ® FOOD 500 спеціально розроблений як універсальний композитний рукав для транспортування широкого спектру рідких або сухих харчових продуктів під вакуумом або тиском. Застосовується для наповнення та випорожнення залізничних цистерн та автоцистерн, танкерів, резервуарів для зберігання та використання на харчових підприємствах. Особливо рекомендується для транспостування олії, в тому числі пальмової, кокосової, соняшникової та оливкової. Шланг також широко використовується для транспортування харчового чистого спирту, ізопропілу, етилу, метилу та духів з вмістом алкоголю.
Compotec ® ABRAFOOD PU був розроблений для транспортування всіх абразивний продуктів харчування, порошків та гранул. Завдяки високій товщини поліуретанових шарів він успішно використовується для транспортування цукру, крупи, борошна та інших абразивних харчових продуктів. У конструкцію Compotec ® ABRAFOOD PU входить високої щільності PLT безшовні трубчасті екструдовані плівки, які дозволяють уникнути будь-який можливий витік та гарантувати повну газонепроникність. Антистатичний.
Compotec ® FOODFLON застосовується там, де важлива сумісність харчового стандарту з хімічною стійкістю і для більш високих температур. У шлангу використовується в якості першого шару нова запатентована NANOTEC ® PTFE плівка, яка має неймовірну 360° міцність на розрив і витримує температуру до 316°C / 600°F. Compotec ® FOODFLON може бути легко очищений будь-яким типом хімічних продуктів і за допомогою пари під тиском.

Технічні характеристики

Внутрішній шар

Високоміцні поліетиленові плівки високої щільності UHMW PLT, NANOTEC ® PTFE плівка або поліуретан.

Армування

Спіраль внутрішня: нержавіюча сталь 316L. Спіраль зовнішня: сталь з гальванічним покриттям або нержавіюча сталь.

Зовнішній шар

Поліестерне полотно з полімерним покриттям, стійке до зношування, атмосферного впливу та озону.

Розмір

DN 20 – DN 300

Робочий тиск

15 bar

Колір

Голубий.

Робоча температура

- 40°C + 100°/120°C