menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

COMPOTEC HITEMP (Italy)

Композитний рукав Compotec ® HiTemp 305, призначений для транспортування рідини в системах охолодження. Застосовується при виробництві сталі і скла. За запитом, рукав може бути виготовлений таким, що не проводить електрику, зокрема для індукційних печей на металургійних заводах. Антистатичний.
Додаткові вогнестійкі плівки та тканини дозволяють забезпечити добру теплоізоляцію та низьку провідність тепла ззовні всередину. Спеціальна серія з покриттям FIRETEC, має додатковий зовнішній теплоізоляційний шар для захисту рукава від бризок сталі. Це покриття може бути виготовлене з різних матеріалів:
Compotec ® HiTemp FIRETEC GLASS: Скловолокно тип Е, з гарними тепловими характеристиками.
Compotec ® HiTemp FIRETEC PIROJACKET: Червоне кремнеземне (кварцове) волокно, яке комбінує в собі добрі експлуатаційні властивості та високу термостійкість.
Compotec ® HiTemp 305 TWINHOSE, це особливий тип шланга, призначений для транспортування в'язких нафтопродуктів температурою до 200°C. Використовується для транспортування гарячого бітуму і масла.

Технічні характеристики

Внутрішній шар

Комбінація фторопластових та тефлонових PTFE NANOTEC ® плівок.

Армування

Спіраль внутрішня: сталь з гальванічним покриттям або нержавіюча сталь. Спіраль зовнішня: сталь з гальванічним покриттям або нержавіюча сталь.

Зовнішній шар

Скловолокно вкрите сіліконом, кремнеземне (кварцове) волокно.

Розмір

DN 20 – DN 300

Робочий тиск

15 bar

Колір

HITEMP 305: чорний, FIRETEC GLASS: білий, FIRETEC PIROJACKET: червоний, HITEMP TWINHOSE: чорний.

Робоча температура

- 40°C + 200°C