menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Гідравліка Gates

Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислових, гідравлічних, сільськогосподарських і автомобільних застосувань. Корпорація Gates постачає комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів та машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація .

Gates_hydraulic

Компанія Рілтех є офіційним постачальником  продукції  Корпорації  GATES в Україні, в області силової гідравліки.

Підприємством було закуплено високоякісне обладнання та комплектуючі фірми GATES для виготовлення та ремонту рукавів високого тиску. Кваліфікованими фахівцями в стислі терміни може бути виготовлений або відремонтований рукав будь-якої довжини і конфігурації. Якісні рукава від GATES мають широкий спектр застосувань – від будівництва, видобутку корисних копалин і промисловості до сільського господарства, транспорту та інших галузей.

Наша компанія спільно з GATES вважає своїм завданням допомогти Вам зменшити витрати, уникнути простоїв і втрат продукції, прискорити, виконання монтажних, сервісних і ремонтних робіт при експлуатації Вашого обладнання.

Нижче в таблиці, викладені переваги рукавів GATES:

Gates02Gates01

Продуктивність, що перевершує всі відомі світові стандарти

– Рукава з дротяним обплетенням Gates Global та фітинги MegaCrimp® витримують до 600 000 циклів імпульсних випробувань.

– Рукава з спіральним обплетенням Gates Global та фітинги GS витримують до мільйона циклів.

Gates04Gates03Gates05

Чистота, герметичність, довговічність

– Фітинги Gates MegaCrimp® не вимагають зачистки. Завдяки цьому небезпека забруднення складальних вузлів, що пов`язанна з операцією зачистки, виключається. Вироби без зачистки також відрізняються більшою вологостійкостю. А завдяки унікальному зубчатому профілем MegaCrimp®, який міцно обхоплює обплетення, не покладаючись тільки на пружність гумової оболонки рукава, ви отримуєте найнадійніше з’єднання, яке тільки можна купити.

Gates06 Ідеальний циліндричний обжим

– Революційна запатентована C-подібна втулка не тільки забезпечує оптимальне зусилля обжиму по циліндричній поверхні, але і збільшує термін служби готового виробу.

Gates07Gates08

Велика компактність спрощує прокладання рукавів Gates Global

– Зберігають чудові експлуатаційні характеристики навіть при різкому згині.

– Виготовляються з урахуванням мінімізації зусилля згину. Ідеальний вибір для жорстких, вибагливих застосувань.

Gates09 Надійна посадка закладена в конструкцію

– Рукава і фітинги Gates Global розробляються один для одного. Саме тому встановити фітінг на рукав можна без спеціального інструменту.

– При з`єднанні фітинга зі шлангом застосовуються ключові технології корпорації Gates.

Gates10 Стійкість до корозії – до чотирьох норм стандарту ISO!

– Всі фітинги Gates Global забезпечуються покриттям Gates TuffCoat™. В умовах випробувань ISO 9227 покриття TuffCoat™ витримало 4-кратну тривалість корозійного навантаження (400 годин замість 96). Це унікальне покриття зводить до мінімуму корозійне руйнування, що приводить до передчасної відмови фітинга та забруднення гідравлічної системи.

Gates11 Проста, логічна та універсальна серія

– Серія Gates Global спроектована так, щоб одне обтисне кільце працювало з усім асортиментом виробів, що використовуються в конструкції.

– Вироби Gates Global забезпечені логічною схемою маркування, яка дозволяє легко їх ідентифікувати

Gates13Gates14Gates15 Для самих жорстких умов експлуатації – без вразливих місць

Всередині і зовні рукава Gates Global найкращим чином пристосовані для контакту з хімічно активними рідинами і впливу несприятливих зовнішніх факторів. Внутрішня нітрилова трубка витримує навіть найагресивніші нафтопродукти. Міцна зовнішня оболонка рукава забезпечує такий захист від абразивного стирання, яку не може запропонувати жоден з конкурентів. Захист доповнюють покриття XtraTuff™ або MegaTuff®, що забезпечують, відповідно, в 25 і в 300 разів більшу стійкість до стирання.

Зібрані рукава за допомогою комплектуючих і на обладнанні фірми GATES, при тестуваннях і за результатами перевірок, показали, що вони перевищують всі міжнародні стандарти, а це практично до 70% скорочує простої устаткування.

Якщо в сукупну вартість рукавів високого тиску включити витрати на експлуатацію, технічне обслуговування та заміну, простої обладнання, втрату мастильних матеріалів або емульсій, враховуючи безпеку оточуючих нас людей та природних ресурсів, зможете Ви віддати перевагу шлангам, які на перший погляд здалися Вам дешевими?

Вирішувати Вам.

Каталог Гидравлика Gates – Скачать PDF (33,92 Мб)