menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Харчові силіконові шланги

Рукав для нежирних продуктів CANTINA/10 15R (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для вина, пива, питної води, алкогольних напоїв з малим вмістом спирту, фруктових соків та нежирних рідких продуктів. BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F12. FDA.

Рукав для жирних продуктів CANTINA/EX10 18R (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для вина, пива, питної води, алкогольних напоїв, фруктових соків та жирних рідких продуктів (соняшникова олія та інші). BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F42. FDA.

Рукав для жирних продуктів IGIENOIL/10 37B (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для молока, молочних продуктів, алкогольних напоїв з малим вмістом спирту, фруктових соків, жирних рідких продуктів (соняшникова олія та інші). BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F11. FDA.

Рукав для спирту IGIENOIL/10 BRB (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для питної води, вина, пива, алкогольних напоїв з вмістом спирту до 92%, фруктових соків, напоїв, жирних рідких продуктів, молока та молочних продуктів. IGIENOIL/10 BRR - зовнішній шар: червоний. FDA.

Рукав для сипучих продуктів SFUCEM/AL 130 (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для транспортування високо абразивних рідин та сипучих харчових продуктів (цукор, пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, гречка, сорго, горох, квасоля, чечевиця, соєві боби та інші). Має антистатичний дріт. FDA.

Рукав для питної води STERIL/20 KTW (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для холодної та гарячої питної води, відповідає нормам KTW cat.С (№ C. 128377-05), нормам DVGW-270 (№ W-130140-05-SI). FDA.

Рукав для очищення та стерилізації CASER/15NL C4N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очищення в харчовій промисловості. CASER/15NL C4B - Зовнішній шар: синій. FDA.

Рукав для очищення та стерилізації CASER/10 C0B (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для овочевих та тваринних субстанцій, фруктових соків, напоїв та гарячої води. Також застосовується для очищення та стерилізації в харчовій промисловості. FDA.

Рукав для очищення та стерилізації VAP/170 83B (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очистки та стерилізацїї в молочній, харчовій та целюлозно-паперовій промисловостях. FDA.

Рукав для очищення та стерилізації VAP/170 86B (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очистки та стерилізацїї в молочній, харчовій та целюлозно-паперовій промисловостях. FDA. BGA/BgVV XXI cat 2. RAL-F42.

Рукав для нежирних продуктів CANTINA/SPL10 15R (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірно-всмоктуючий для вина, пива, питної води, алкогольних напоїв з малим вмістом спирту, фруктових соків та нежирних рідких продуктів. BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F12. FDA.

Рукав для жирних продуктів CANTINA/EX SPL10 18R (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірно-всмоктуючий для вина, пива, питної води, алкогольних напоїв, фруктових соків та жирних рідких продуктів (соняшникова олія та інші). BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F42. FDA.

Рукав для жирних продуктів IGIENOIL/SPL10 37B (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірно-всмоктуючий для молока, молочних продуктів, алкогольних напоїв з малим вмістом спирту, фруктових соків, жирних рідких продуктів (соняшникова олія та інші). BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F11. FDA.

Рукав для спирту IGIENOIL/SPL10 BRB (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для питної води, вина, пива, алкогольних напоїв з вмістом спирту до 92%, фруктових соків, напоїв, жирних рідких продуктів, молока та молочних продуктів. IGIENOIL/SPL10 BRR - Зовнішній шар: червоний. FDA.

Рукав для молоковозів MILK/TNB (Italy)

Легкий та гнучкий напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для молоковозів, наповнення та випорожнення молочних цистерн. BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F12. FDA.

Рукав для сипучих продуктів SFUCEM/SPAL 4NN (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для транспортування високо абразивних рідин та сипучих харчових продуктів (цукор, пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, гречка, сорго, горох, квасоля, чечевиця, соєві боби та інші). Має антистатичний дріт. FDA.

RDSPR (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування пива, вина, лікерів та інших алкогольних напоїв з вмістом спирту до 50°. Також застосовується в хімічній промисловості.

NEVADA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів, вина, пива та інших напоїв з вмістом алкоголю до 28%. Завдяки жорсткій ПВХ-спіралі, стійкий до ударів. Гладкий всередині.

LUISIANA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині.

LUISIANA OM (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині. Легка версія.

LUISIANA PU ANTISTATICO (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування субстанцій з високим коефіцієнтом стирання. Особливо рекомендується для передачі регенерату. Рукав вздовж спіралі оснащений мідним проводом, який після заземлення відводить електростатичні заряди. Використовується при переробці пластмас в умовах, що потребують підвищеної стійкості до стирання, розривів і розрізання рукава.

OREGON PU (Italy)

Поліуретановий (PU) рукав для транспортування абразивних матеріалів, сипучих харчових продуктів, порошків, зерна, відходів обробки деревини і органічних матеріалів в промисловості, сільському господарстві і садівництві. Гладка внутрішня поверхня. Висока стійкість до абразиву, хімічних речовин, атмосферного впливу і мікроорганізмів.

VACUPRESS SUPERELASTIC (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування харчових рідин. Також використовується в іригаційних системах, для завантаження / розвантаження великих контейнерів. Дуже гнучкий навіть за низьких температур. Гладкий всередині та ззовні. Має добру стійкість до абразиву та погодних умов.

VACUPRESS CRISTAL (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування харчових рідин та продуктів харчування. Може використовуватися в важких умовах роботи. Гнучкий, дуже міцний, стійкий до абразиву. Гладкий всередині і ззовні.

ARMORVIN HNA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування сипучих і рідких продуктів. Використовується як в харчовій, так і не харчовій промисловості. Призначений для транспортування алкоголю з вмістом спирту до 28%, оцту, фруктових соків, питної води і т.д. Володіє хорошою стійкістю до абразивів, хімікалій і атмосферного впливу, можна відновити форму після удару. Особливо добре працює при вакуумі (на всьому діапазоні діаметрів). Завдяки прозорому ПВХ, легко прослідкувати за рухом речовини всередині рукава и виявити наявні засмічення.

ARMORVIN HNP (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів, напоїв з вмістом алкоголю до 28 %. Міцний, абразивостійкий. Має хорошу стійкість до більшості хімікалій. Використовується в сільськогосподарських машинах, помпах, іригаційних системах, фабриках хімічної промисловості, судобудівництві, танкерах.

ARMORVIN PU OIL (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування жирних рідин (як харчових, так і промислових). Використовується в системах і обладнанні для харчової промисловості, в т. ч. на маслозаводах, пресах для віджимання масла.

ARMORVIN PRESS PU (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування розсипчастих матеріалів та рідин. Гладкий всередині і ззовні. Завдяки зниженому кроку спіралі, дуже гнучкий і має невеликий радіус згину. Використовується для транспортування повітря в пневматичних системах, рідин в гідравлічних системах, харчових продуктів, дизеля та біодизеля. Стійкий до мастил та вуглеводнів. Також використовується в хімічній промисловості.

S3-PUR-S (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування харчових рідин та абразивних порошків, абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), легких відходів обробки деревини (шліфувальний пил, тирса та стружка), побутового та промислового пилу, диму. Товщина стінки від 0,5мм до 1,1мм.

S3-PUR-S2X (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно та інше), високо абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), пластикового грануляту, важких відходів обробки деревини (тріска, мульча та інше), високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок, колотий мармур, скло, силос та інше) та сировини в керамічній промисловості. Товщина стінки від 1,7мм до 2,0мм.

S3-PUR-S3X (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно та інше), високо абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), пластикового грануляту, важких відходів обробки деревини (тріска, мульча та інше), високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок, колотий мармур, скло, силос та інше) та сировини в керамічній промисловості. Товщина стінки від 1,9мм до 2,4мм.

S3-PUR-ANT (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування харчових рідин та абразивних порошків, абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), легких відходів обробки деревини (шліфувальний пил, тирса та стружка), побутового та промислового пилу, диму. Має мідний антистатичний дріт. Також застосовується в текстильній промисловості. Товщина стінки від 0,5мм до 1,1мм.