надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Рукава для абразивних матеріалів

Рукав кислото-лужний CORROSIV/AC 09N (Italy)

Рукав напірний хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів та барвників для текстильних матеріалів. EN 12115 type Ω.

Рукав кислото-лужний SUPERIOR HBB (Italy)

Рукав напорный химический для транспортировки органических и неорганических кислот высокой концентрации, солей, щелочей, кетонов, альдегидов, эфиров, ароматических и алифатических гидрокарбонатов. Также подходит для пищевых продуктов и алкогольных напитков. FDA.

Рукав кислото-лужний SUPERIOR/C HDN (Italy)

Рукав напірний хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів, альдегідів, ефірів, ароматичних, аліфатичних та хлористих гідрокарбонатів. Також підходить для харчових продуктів та алкогольних напоїв. FDA. EN 12115 - 1999 type Ω.

Рукав кислото-лужний CORROSIV/SPAC 09N (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів та барвників для текстильних матеріалів. EN 12115 type Ω.

Рукав кислото-лужний CORROSIV/SPL VITON 0VN (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий (внутрішній шар VITON) хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів, ароматичних та хлористих гідрокарбонатів. Має антистатичний дріт.

Рукав кислото-лужний SUPERIOR/SPL HBB (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів, альдегідів, ефірів, ароматичних та аліфатичних гідрокарбонатів. Також підходить для харчових продуктів та алкогольних напоїв. FDA.

Рукав кислото-лужний SUPERIOR/C SPL HDN (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів, альдегідів, ефірів, ароматичних, аліфатичних та хлористих гідрокарбонатів. Також підходить для харчових продуктів та алкогольних напоїв. FDA. EN 12115 - 1999 type Ω.

Рукав кислото-лужний SUPERIOR/C SPC HNC (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий хімічний для транспортування органічних та неорганічних кислот високої концентрації, солей, луг, кетонів, альдегідів, ефірів, ароматичних, аліфатичних та хлористих гідрокарбонатів. Також підходить для харчових продуктів та алкогольних напоїв. FDA. EN 12115 - 1999 type Ω.

VACUPRESS CHEMI (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий для транспортування текучих хімічних субстанцій. Стійкий до стирання і впливу детергентів.

ARMORVIN PRESS PU (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування розсипчастих матеріалів та рідин. Гладкий всередині і ззовні. Завдяки зниженому кроку спіралі, дуже гнучкий і має невеликий радіус згину. Використовується для транспортування повітря в пневматичних системах, рідин в гідравлічних системах, харчових продуктів, дизеля та біодизеля. Стійкий до мастил та вуглеводнів. Також використовується в хімічній промисловості.

RANGO PU (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), що використовується в пневматичному інструменті, спреях, розпилювачах фарби, піскоструминного очищення. Цей шланг на 2/3 легший звичайних гумових та ПВХ шлангів. Висока гнучкість і невеликий радіус згину. Висока стійкість до озону, жирів, масел і неагресивних хімічних продуктів.