menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Рукава для пара

Рукав для очищення та стерилізації CASER/15NL C4N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очищення в харчовій промисловості. CASER/15NL C4B - Зовнішній шар: синій. FDA.

Рукав для подачі пари та горячої води IDROTHERM/10 10N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води, водяної пари та некорозійних рідин. Зовнішній шар може бути синього кольору (IDROTHERM/10 10B).

Рукав для очищення та стерилізації VAP/170 80N (Italy)

Рукав (шланг) напірний для подачі гарячої води, водяної пари та некорозійних рідин. Застосовується для очищення та стерилізацїї в різних галузях промисловості та сільському господарстві.

Рукав для очищення та стерилізації VAP/170 83B (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очистки та стерилізацїї в молочній, харчовій та целюлозно-паперовій промисловостях. FDA.

Рукав для очищення та стерилізації VAP/170 86B (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для подачі гарячої води та пари. Застосовується для очистки та стерилізацїї в молочній, харчовій та целюлозно-паперовій промисловостях. FDA. BGA/BgVV XXI cat 2. RAL-F42.

Рукав для очищення та стерилізації CASER/10 C0B (Italy)

Рукав ( шланг ) харчовий напірний для овочевих та тваринних субстанцій, фруктових соків, напоїв та гарячої води. Також застосовується для очищення та стерилізації в харчовій промисловості. FDA.

Рукав для насиченої та перегрітої пари MAINE 60R (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для транспортування гарячої води, насиченої пари + 206°C / 17 bar та перегрітої пари +232°C / 17 bar. BS 5342 type 2A.

Рукав для насиченої та перегрітої пари SATURVAP/232 90N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для транспортування гарячої води, насиченої пари + 206°C / 17 bar та перегрітої пари +232°C / 17 bar. BS 5342 type 2A.

Рукав для транспортування пари та гарячої води VIBROFLEX/A 40N (Italy)

Напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для гарячої води та водяної пари. Може бути виготовлений із зовнішнім металевим оплетенням та використаний в теплових та парових помпах.