надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Шланги для сільського господарства

Плоский рукав для водяних насосів, мотопомп FANGO/10 20N (Italy)

Водопровідний плоский легкий напірний рукав ( шланг ) для подачі води, який можна скрутити в плоский рулон. Застосовується в промисловості, сільському господарстві та будівництві. Особливо зручний для водяних насосів, мотопомп та іригаційних систем.

Рукав для сипучих продуктів SFUCEM/AL 130 (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для транспортування високо абразивних рідин та сипучих харчових продуктів (цукор, пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, гречка, сорго, горох, квасоля, чечевиця, соєві боби та інші). Має антистатичний дріт. FDA.

Рукав для сипучих продуктів SFUCEM/SPAL 4NN (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для транспортування високо абразивних рідин та сипучих харчових продуктів (цукор, пшениця, ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, гречка, сорго, горох, квасоля, чечевиця, соєві боби та інші). Має антистатичний дріт. FDA.

Рукав для молоковозів MILK/TNB (Italy)

Легкий та гнучкий напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для молоковозів, наповнення та випорожнення молочних цистерн. BGA/Bg VV XXI cat.2. RAL-F12. FDA.

MNFL (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування газів, рідин, порошків та твердих розсипчастих матеріалів в харчовій, будівельній та хімічній промисловостях, садівництві, сільському та побутовому господарствах. Також застосовується в інженерно-технічному та санітарному обладнанні.

VDSPR (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування високо абразивних матеріалів (цемент, гравій, пісок та інше), промислових відходів, комунальних та стічних вод, мулу. Також застосовується в сільському господарстві для транспортування силосу, зерна, добрив та рідкого гною, в дренажних та іригаційних системах. Товщина стінки від 5,2мм до 10мм.

RTZ-SSC-PU (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування абразивних матеріалів (гранулят, хімікалії, порошки, пил та інше), відходів обробки деревини (шліфувальний пил, тирса та стружка), сировини в керамічній та пластиковій промисловостях. Також застосовується в пневмотранспорті та промислових порохотягах. Товщина стінки 1,2мм.

RTZ-XSC-PU (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування високо абразивних матеріалів (цемент, гравій, пісок, колотий мармур, скло, силос та інше), важких відходів обробки деревини (тріска, мульча та інше), сировини в керамічній та пластиковій промисловостях. Також застосовується в друкарських машинах, пневмотранспорті та вакуумних підмітально-прибиральних машинах. Товщина стінки 1,5мм.

S3-PUR-S (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування харчових рідин та абразивних порошків, абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), легких відходів обробки деревини (шліфувальний пил, тирса та стружка), побутового та промислового пилу, диму. Товщина стінки від 0,5мм до 1,1мм.

S3-PUR-S2X (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно та інше), високо абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), пластикового грануляту, важких відходів обробки деревини (тріска, мульча та інше), високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок, колотий мармур, скло, силос та інше) та сировини в керамічній промисловості. Товщина стінки від 1,7мм до 2,0мм.

S3-PUR-S3X (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно та інше), високо абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), пластикового грануляту, важких відходів обробки деревини (тріска, мульча та інше), високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок, колотий мармур, скло, силос та інше) та сировини в керамічній промисловості. Товщина стінки від 1,9мм до 2,4мм.

S3-PUR-ANT (Germany)

Поліуретановий (PU) рукав, призначений для транспортування харчових рідин та абразивних порошків, абразивних фармацевтичних продуктів (порошки, ліки в гранулах та інше), легких відходів обробки деревини (шліфувальний пил, тирса та стружка), побутового та промислового пилу, диму. Має мідний антистатичний дріт. Також застосовується в текстильній промисловості. Товщина стінки від 0,5мм до 1,1мм.

FL-ANT (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування газів, рідин, порошків та твердих розсипчастих матеріалів в харчовій, будівельній та хімічній промисловостях, садівництві, сільському та побутовому господарствах. Також застосовується в інженерно-технічному та санітарному обладнанні. Має мідний антистатичний дріт.

VDSPR-PUR (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування рідин, високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно, гранулят, борошно) та інших високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок та інше). Товщина стінки PU від 1,0мм до 1,2мм.

VDSPR-PUR-ANT (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування рідин, високо абразивних харчових продуктів (цукор, сіль, зерно, гранулят, борошно) та інших високо абразивних сипучих та подріблених матеріалів (цемент, гравій, пісок та інше). Товщина стінки PU від 1,0мм до 1,2мм. Має мідний антистатичний дріт.

RDSPR (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування пива, вина, лікерів та інших алкогольних напоїв з вмістом спирту до 50°. Також застосовується в хімічній промисловості.

NEVADA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів, вина, пива та інших напоїв з вмістом алкоголю до 28%. Завдяки жорсткій ПВХ-спіралі, стійкий до ударів. Гладкий всередині.

ARIZONA SUPERELASTIC (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для нагнітання та всмоктування рідин, стічних та комунальних вод, промислових відходів. Підходить для іригаційних систем, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям.

SUPER ARIZONA PU (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування високо абразивних матеріалів (зерна, цементу, грануляту, рідких будівельних розчинів і т.д.). Підвищений термін експлуатації забезпечується за рахунок внутрішнього шару з поліуретану ПУ, що має у 5 разів вищу стійкість до абразиву, ніж полівінілхлорид ПВХ. Хороша стійкість до атмосферного впливу та більшості хімікалій.

OREGON PU (Italy)

Поліуретановий (PU) рукав для транспортування абразивних матеріалів, сипучих харчових продуктів, порошків, зерна, відходів обробки деревини і органічних матеріалів в промисловості, сільському господарстві і садівництві. Гладка внутрішня поверхня. Висока стійкість до абразиву, хімічних речовин, атмосферного впливу і мікроорганізмів.

LUISIANA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині.

LUISIANA OM (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині. Легка версія.

LUISIANA PU ANTISTATICO (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), призначений для транспортування субстанцій з високим коефіцієнтом стирання. Особливо рекомендується для передачі регенерату. Рукав вздовж спіралі оснащений мідним проводом, який після заземлення відводить електростатичні заряди. Використовується при переробці пластмас в умовах, що потребують підвищеної стійкості до стирання, розривів і розрізання рукава.

VACUPRESS SUPERELASTIC (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування харчових рідин. Також використовується в іригаційних системах, для завантаження / розвантаження великих контейнерів. Дуже гнучкий навіть за низьких температур. Гладкий всередині та ззовні. Має добру стійкість до абразиву та погодних умов.

ARMORVIN HNP (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів, напоїв з вмістом алкоголю до 28 %. Міцний, абразивостійкий. Має хорошу стійкість до більшості хімікалій. Використовується в сільськогосподарських машинах, помпах, іригаційних системах, фабриках хімічної промисловості, судобудівництві, танкерах.

METALFLEX (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування промислових рідин та субстанцій. Стійкий до абразиву, гладкий всередині та ззовні.

RANGO ANTIGELO (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) стійкий до погодних умов. Використовується для транспортування води.

RANGO 40 BAR (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) стійкий до погодних умов. Використовується при розпиленні інсектицидів та пестицидів, подачі під тиском рідин та стиснутого повітря.

JAMAICA M BLUE (Italy)

Плоский легкий напірний рукав ( шланг ) з полівінілхлориду (PVC) для подачі води, який можна скрутити в плоский рулон. Застосовується для зливу води в промисловості, для подачі води або рідких добрив в іригаційних системах. Використовується також для водяних насосів та мотопомп.