надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Рукава для сталеливарної промисловості

Рукав для системи охолодження AFI/20B 32W (Italy)

Рукав напірний для системи охолодження. Застосовується при виробництві сталі та скла. Зовнішний шар вкритий скловолокном для захисту рукава від бризок сталі та скла. AFI/20B 3MW - подвійне скловолокно. AFI/20B 35N - подвійне скловолокно та самозагасаюча гума.

Рукав для системи охолодження AFI-S/20 3SG (Italy)

Рукав напірний для транспортування рідини в системі охолодження. Застосовується при виробництві сталі та скла. Зовнішний шар виготовлений із самозагасаючої гуми та вкритий кремнеземним (кварцовим) волокном для захисту рукава від бризок температурою до +1700°C. AFI-S/20 3TG – внутрішній шар білого кольору.

Рукав для охолодження СВЧ генераторів ISOL/20 96B (Italy)

Рукав напірний для транспортування води в системі охолодження СВЧ генераторів індукційних печей при виробництві сталі.

Рукав для захисту електропроводки PROTEC/10 Z2W (Italy)

Рукав для захисту електропроводки при виробництві сталі та скла. Зовнішний шар виготовлений із самозагасаючої гуми та вкритий скловолокном для захисту рукава від бризок сталі та скла. PROTEC/10 Z3N - зовнішній шар без скловолокна.

Рукав для захисту електропроводки PROTECTOR/99 85G (Italy)

Рукав для захисту електропроводки при виробництві сталі та скла. Зовнішний та внутрішній шари виготовлені із кремнеземного (кварцевого) волокна, оброблених самозагасаючою гумою. Рукав витримує попадання бризок сталі та скла температурою до +1700°C. Захист від відкритого полум`я - DIN 86230 (LLOYD`S REGISTER). Тест на горіння: + 800°C на протязі 30 хвилин.

Рукав для подачі кисню SALDOGEN/40A 18W (Italy)

Рукав напірний для подачі кисню при виробництві сталі та скла. Зовнішний шар вкритий скловолокном та оброблений самозагаючою гумою у відповідності до ASTM C-542. SALDOGEN/SPL 18W - армований сталевою спіраллю. SALDOGEN/40A 14N - зовнішній шар без скловолокна.

Рукав для системи охолодження AFI/SPL10 31W (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий для системи охолодження. Зовнішний шар вкритий скловолокном для захисту рукава від бризок сталі та скла. AFI/SPL10 3FN - зовнішній шар із самозагасаючої гуми чорного кольору. AFI/SPL20 31W - робочий тиск 20 bar.

Рукав для системи охолодження R.AFI/SPL10 AAL (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий для системи охолодження. Зовнішний шар вкритий скловолокном для захисту рукава від бризок сталі та скла. Постачається фіксованої довжини з фітингами на кінцях у відповідності до стандартів UNI-DIN-ANSI B 16.5 та EN 14421: 2004. Фланці на кінцях електрично ізольовані.