menu
надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Рукава для стисненого повітря

Рукав пневматичний TOR/20NL 71N (Italy)

Рукав ( шланг ) пневматичний для подачі стислого повітря з парами мастила. Застосовується для з`єднання пневмоінструментів з компресором.

Рукав пневматичний AERTUB/15 10N (Italy)

Рукав ( шланг ) пневматичний для подачі стислого повітря, води та некорозійних рідин. Середній режим роботи. Застосовується на будівництві, в цехах та майстернях.

Рукав пневматичний AERTUB/20 10N (Italy)

Рукав ( шланг ) пневматичний для подачі стислого повітря, води та некорозійних рідин. Важкий режим роботи. Застосовується в різних галузях промисловості, на будівництві житлових будівль, промислових об`єктів та доріг. Зовнішній шар може бути жовтого кольору для кращого розпізнавання (AERTUB/20 10Y). BS EN ISO 2398. BS 5118/2.

Рукав пневматичний PNEUMART/25 60N (Italy)

Рукав ( шланг ) пневматичний для подачі стислого повітря з парами мастила. Важкий режим роботи. Застосовується в компресорах, бурильних та пневматичних машинах при розробці родовищ корисних копалин, в різних галузях промисловості, на будівництві промислових об`єктів та доріг. Зовнішній шар може бути жовтого кольору для кращого розпізнавання (PNEUMART/25 60Y). BS EN ISO 2398.

Рукав пневматичний MINNESOTA 70Y (Italy)

Рукав ( шланг ) пневматичний для подачі стислого повітря з парами мастила. Дуже важкий режим роботи. Застосовується в гірській промисловості (в кар`єрах, шахтах та копальнях). Підсилення сталевими кордами забезпечує роботу при дуже високому тиску – до 190 бар. BS EN ISO 2398. BS 5118/3.

FLESMO/SP80 45N (Italy)

Гнучкий напірно-всмоктуючий рукав для відпрацьованих газів, диму та технічних випаровувань без вмісту мастила. Не виготовляється з безспіральними муфтами.

Рукав для гарячого повітря NEBRASKA 20N (Italy)

Рукав напірний для гарячого повітря. Застосовується для подачі гарячого повітря в ємності з сухими сипучими матеріалами. NEBRASKA 20B - зовнішній шар синього кольору.

Рукав для гарячого повітря NEBRASKA 23N (Italy)

Рукав напірний для гарячого повітря. Застосовується для подачі гарячого повітря в ємності з харчовими продуктами для підігріву під час транспортування. FDA. NEBRASKA 23B - зовнішній шар синього кольору.

Рукав для гарячого повітря NEBRASKA/SPL 20N (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий для гарячого повітря. Застосовується для подачі гарячого повітря в ємності з сухими сипучими матеріалами. NEBRASKA/SPL 20B - зовнішній шар синього кольору.

Рукав для гарячого повітря NEBRASKA/SPL 23N (Italy)

Рукав напірно-всмоктуючий для гарячого повітря. Застосовується для подачі гарячого повітря в ємності з харчовими продуктами для підігріву під час транспортування. FDA. NEBRASKA/SPL 23B - зовнішній шар синього кольору.

Шланг пневматичний ARIANNA 40 (Italy)

Шланг пневматичний з полівінілхлориду ПВХ (PVC) для компресорів, пневмомагістралей. Застосовується в устаткуваннях для розпилення рідин.

RANGO PU (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), внутрішній шар виготовленний з поліуретану (PU), що використовується в пневматичному інструменті, спреях, розпилювачах фарби, піскоструминного очищення. Цей шланг на 2/3 легший звичайних гумових та ПВХ шлангів. Висока гнучкість і невеликий радіус згину. Висока стійкість до озону, жирів, масел і неагресивних хімічних продуктів.

RANGO 40 BAR (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) стійкий до погодних умов. Використовується при розпиленні інсектицидів та пестицидів, подачі під тиском рідин та стиснутого повітря.