надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Шланги для води

Плоский рукав для водяних насосів, мотопомп FANGO/10 20N (Italy)

Водопровідний плоский легкий напірний рукав ( шланг ) для подачі води, який можна скрутити в плоский рулон. Застосовується в промисловості, сільському господарстві та будівництві. Особливо зручний для водяних насосів, мотопомп та іригаційних систем.

Рукав водопровідний TOR/10NL 71N (Italy)

Водопровідний напірний рукав ( шланг ) для подачі води. Застосовується в промисловості, сільському та домашньому господарствах, в саду.

Рукав водопровідний CORTUB/10 A0N (Italy)

Водопровідний напірний рукав (шланг) для подачі води та некорозійних рідин. Застосовується в промисловості, сільському та домашньому господарствах, в саду.

Рукав водопровідний IRRIGUO/15 80N (Italy)

Водопровідний напірний рукав ( шланг ) для подачі води та некорозійних рідин. Застосовується в промисловості та сільському господарстві. Підходить для іригаційних систем, водяних насосів та мотопомп.

Рукав водопровідний RIVOLO/10 10N (Italy)

Водопровідний напірний рукав ( шланг ) для подачі води та некорозійних рідин. Застосовується в сільському господарстві, різних сферах промисловості та будівництві.

Рукав для снігових гармат SNOW/40 10B (Italy)

Рукав ( шланг ) напірний для снігових гармат. Застосовується, як гнучке з`єднання між резервуаром з водою та пристроєм, що створює штучний сніг (снігова гармата).

Рукав каналізаційний для відкачування фекалій SI/2321/10 60N (Italy)

Каналізаційний напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для нагнітання та всмоктування стічних та комунальних вод, промислових відходів. Підходить для іригаційних систем, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям.

Рукав каналізаційний для відкачування фекалій RIVOLO/SPL10 10N (Italy)

Каналізаційний напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для нагнітання та всмоктування стічних та комунальних вод, промислових відходів. Підходить для іригаційних систем, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям.

Рукав каналізаційний для відкачування фекалій SI/2311/SP3C 70C (Italy)

Дуже гнучкий каналізаційний напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для нагнітання та всмоктування стічних та комунальних вод, промислових відходів. Підходить для іригаційних систем, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям. Безспіральні муфти можна отримати на підставі спеціального запиту (SI/2311/3 70N).

Рукав для промислових відходів RIVOLO/SP5C 10C (Italy)

Дуже гнучкий каналізаційний напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для нагнітання та всмоктування промислових відходів, стічних та комунальних вод. Застосовується на великих промислових підприємствах, а також атомних, теплових та гідроелектростанціях. Рукав виготовляється з безспіральними муфтами на кінцях.

Рукав для очищення каналізацій IK 25 (Austria)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для очищення каналізацій, промислових та комунальних каналів. Гладка поверхня зменьшує опір ковзання та можливість забруднення. Рукав легко чиститься. Внутрішні текстильні корди забезпечують роботу при високому тиску (до 250 бар). У стандартному вигляді постачається з BSP фітингами.

MNFL (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування газів, рідин, порошків та твердих розсипчастих матеріалів в харчовій, будівельній та хімічній промисловостях, садівництві, сільському та побутовому господарствах. Також застосовується в інженерно-технічному та санітарному обладнанні.

VDSPR (Germany)

Рукав з полівінілхлориду (PVC), призначений для транспортування високо абразивних матеріалів (цемент, гравій, пісок та інше), промислових відходів, комунальних та стічних вод, мулу. Також застосовується в сільському господарстві для транспортування силосу, зерна, добрив та рідкого гною, в дренажних та іригаційних системах. Товщина стінки від 5,2мм до 10мм.

JAMAICA M BLUE (Italy)

Плоский легкий напірний рукав ( шланг ) з полівінілхлориду (PVC) для подачі води, який можна скрутити в плоский рулон. Застосовується для зливу води в промисловості, для подачі води або рідких добрив в іригаційних системах. Використовується також для водяних насосів та мотопомп.

ARIZONA SUPERELASTIC (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для нагнітання та всмоктування рідин, стічних та комунальних вод, промислових відходів. Підходить для іригаційних систем, для відкачування фекалій, для фекальних насосів, для асенізаторських машин, для викачування вигрібних ям.

METALFLEX (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування промислових рідин та субстанцій. Стійкий до абразиву, гладкий всередині та ззовні.

RANGO ANTIGELO (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) стійкий до погодних умов. Використовується для транспортування води.

LUISIANA OM (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині. Легка версія.

LUISIANA (Italy)

Рукав з полівінілхлориду (PVC) для транспортування харчових продуктів та напоїв. Гладкий всередині.