надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Бензостійки шланги

Рукав бензостійкий для барабанних котушок ASPOPOMP/20 80N (Italy)

Рукав ( шланг ) МБС напірний для мінерального мастила, дизельного палива, екологічного палива та нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується в заправочних автомобілях як рукав, що намотується на барабанні котушки. Завдяки специфічній структурі рукав не провисає, не прогинається та не перекручується під час експлуатації. Має антистатичний дріт. EN 1761.

Рукав маслобензостійкий CARBOPOMP/10 20N (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 40%. Має антистатичний дріт.

Рукав маслобензостійкий CARBOPOMP/15 20N (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 40%. Має антистатичний дріт.

Рукав маслобензостійкий CARBOPOMP/16 1TN (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Важкий режим роботи. Має антистатичний дріт. EN 12115 type M.

Рукав для бензовозів, цистерн, танкерів та барж PETROL/15 MON (Italy)

Легкий напірний маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 50%. Розроблений для випорожнення танкерів, барж та заправних автомобілей. Застосовується там, де вимагаються легка вага та висока гнучкість. Має антистатичний дріт. BS 1765 type L 15.

Рукав для подачі палива FUELCARBO/5NL 23N (Italy)

Гнучкий напірний маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 50%. Застосовується для з`єднання двигуна та паливно-розподільчої системи. Також застосовується в системах контролю емісії пара. SAE 30 R7.

Рукав для подачі палива CARBOPOMP/EC 10NL 22N (Italy)

Гнучкий напірний маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для дизельного палива, неетилованого бензину, екодизелю та нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 50%. Застосовується для з`єднання двигуна та паливно-розподільчої системи.

Рукав для подачі палива CARBOPOMP/10NL 20N (Italy)

Гнучкий маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для мінеральних мастил та нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 40%.

Рукав маслобензостійкий CARBUR/SP10L P2N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 50%.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн CARBOPOMP/SP5C 20N (Italy)

Легкий гнучкий напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Рукав виготовляється з безспіральними муфтами на кінцях.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн CARBOPOMP/SP5C 25N (Italy)

Легкий гнучкий напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Рукав не виготовляється з безспіральними муфтами на кінцях.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн NAFTA/10 1TN (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Важкий режим роботи. EN 12115 type M.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн NAFTA/13 1TN (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Важкий режим роботи. EN 12115 type M.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн NAFTA/16 TML (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Важкий режим роботи. EN 1761 type Ω та EN 12115 type M.

Рукав для бензовозів, транспортних цистерн NAFTA/SP13C TMC (Italy)

Гнучкий напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн. Має антистатичний дріт. Важкий режим роботи. EN 12115 type Ω.

Рукав маслобензостійкий NAFTAFLEX/10 1BN (Italy)

Гнучкий напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС рукав ( шланг ) для мінерального мастила, дизельного палива та нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 40%.

Рукав для бензовозів, цистерн, танкерів та барж PETROL/SP15 MON (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий маслобензостійкий МБС для нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 50%. Застосовується для наповнення та випорожнення бензовозів, транспортних цистерн, танкерів та барж. Має антистатичний дріт.

Рукав для заправки літаків CARBOPOMP/AVIO BSB (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для подачі авіаційного палива для заправки літаків. Має антистатичний дріт. EN 1361 type B.

Рукав для заправки літаків CARBOPOMP/AVIO BSC (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для подачі авіаційного палива для заправки літаків. EN 1361 type C.

Рукав для заправки літаків CARBOPOMP/AVIO BSE (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для подачі авіаційного палива для заправки літаків. Має антистатичний дріт. EN 1361 type E.

Рукав для заправки літаків CARBOPOMP/AVIO BSF (Italy)

Рукав ( шланг ) маслобензостійкий МБС для подачі авіаційного палива для заправки літаків. EN 1361 type F.

Рукав маслостійкий гідравлічний SAE 100 R4 9R4 (Italy)

Гідравлічний напірно-всмоктуючий рукав ( шланг ) для гідравлічних рідин. Застосовується в пресах, в машинах для сільскогосподарських, промислових та будівельних робіт. SAE 100 R4.

Рукав маслостійкий гідравлічний CARBOPOMP/100R6 9R6 (Italy)

Гідравлічний рукав ( шланг ) для гідравлічних рідин, мінерального мастила та нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 40%. SAE 100 R6. EN 854.

Рукав для видалення води з дахів резервуарів DRENO/SPL 60N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для видалення води з плаваючих дахів резервуарів. Рукав стійкий до нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 60%. На підставі спеціального запиту зовнішній шар (VITON) може мати стійкість до нафтопродуктів з вмістом ароматичних вуглеводнів до 100% (DRENO/SPL 61N).

Рукав для бітуму BITUME/01KSPL B0N (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для гарячого бітуму.