надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Шланг для газа

Рукав автомобільний для зрідженого газу CNG/LPG-10NL 51N (Italy)

Рукав ( шланг ) автомобільний для подачі газу. Застосовується в автомобілях для зрідженого газу LPG та стиснутого природнього газу CNG (R.100-00 Class 2 та R67-01 1996 Class 2). У випадках, коли місце розташування рукава є труднодоступним (складний монтаж) та радіус згину є дуже малий, рукав може бути виготовлений зігнутої форми. Це дозволяє прокладати рукав оминаючи всі виступи.

Рукав газовий для випорожнення танкерів та цистерн DIN/GPL25 LPG (Italy)

Рукав ( шланг ) газовий для транспортування зрідженого або газоподібного пропану, бутану, природнього газу, окремо або в сумішах, охолодженого або під тиском. Застосовується для випорожнення танкерів та цистерн. Має антистатичний дріт. EN 1762 type SD.

Рукав для танкерів і цистерн DIN/GPL25SPL LPG (Italy)

Рукав ( шланг ) напірно-всмоктуючий для транспортування зрідженого або газоподібного пропану, бутану, природнього газу, окремо або в сумішах, охолодженого або під тиском. Застосовується для наповнення та випорожнення танкерів та цистерн. Має антистатичний дріт. EN 1762 type SD. Постачається з фітингами на кінцях у відповідності до ANSI B 16 300 PSI.

Рукав кисневий для газової зварки SALDOGEN/40A 14N (Italy)

Рукав ( шланг ) кисневий для подачі кисню, для газової зварки і різання металів. Застосовується в промислових та будівельних галузях, де вимагається високий ступінь безпеки. Важкий режим роботи. ASTM C-542.