надійні технології

Каталог

Новини

Розпродаж!

Проводиться розпродаж товарів зі складу: Поліуретанові Рукава для транспортування абразивних матеріалів – RTZ-XSSC-PU. Діаметри 250мм, 300мм и 350мм. Фітинги для …

3 Лютий, 2014

Читати повністю >>

Увага!

Компанія Рілтех переїхала в новий офіс у м. Дніпропетровськ. Відтепер склад та офіс знаходяться в одному місці. Нова адреса: Україна, …

8 Січень, 2014

Читати повністю >>

Рукава металеві гофровані

Металеві гофровані рукава, підсилені одинарним або подвійним обплетенням. Застосовуються для транспортування різного типу агресивних речовин та газів. Мають високу гнучкість. Працюють в широкому температурному діапазоні. Постачаються з фітингами на кінцях.

Технічні характеристики

Внутрішній шар

Рукав: нержавіюча сталь АISI 321 (аналог марки сталі 08Х18Н10Т), АISI 316L (аналог марки сталі 03Х17Н13М2), АISI 316Тi (аналог марки сталі 1Х17Н13М2Т).

Зовнішній шар

Обплетення: нержавіюча сталь АISI 304 (аналог марки сталі 08Х18Н10).

Розмір

DN 6 – DN 250

Робочий тиск

10 - 250 bar

Робоча температура

- 200°C + 550°C

Одним з напрямків «Компанії Рілтех» є постачання металевих гофрованих рукавів високого тиску з нержавіючої сталі DIA 6мм – 250мм.

Ці рукава працюють в широкому температурному діапазоні -200°C +550 °C і застосовуються для транспортування різного типу агресивних речовин і газів, а також для компенсації температурних і монтажних деформацій жорстких трубопроводів.

Металеві гофровані рукава посилюються одним або двома обплетеннями і при цьому мають дуже високу гнучкість. Використовуються в хімічній, нафтохімічній, газовій, електроенергетичній, фармацевтичній, металургійній та інших галузях промисловості. Незамінні при низьких температурах.

Наш комерційний і технічний персонал розгляне Ваші заявки і підкаже краще рішення для Вашої задачі. На вимогу покупців, ми встановлюємо кінцеву арматуру і захист для шлангів.

Типи та варіанти кінцевої арматури:

metal-hoses-weld

Під приварку

metal-hoses-thread-male

Різьба зовнішня
metal-hoses-thread-female Накидна гайка

metal-hoses-flange

Фланець
metal-hoses-couplings З`єднання для шлангів